Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: “Bilecik’in farklı noktalara geldiğine hep birlikte şahit olduk” | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 10:46

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: “Bilecik’in farklı noktalara geldiğine hep birlikte şahit olduk”

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: “Bilecik’in farklı noktalara geldiğine hep birlikte şahit olduk”
Son Güncelleme :

03 Şubat 2021 - 17:01

8 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Bugüne kadar nice hilelerle, nice tuzaklarla, topla tüfekle geldiler. Hiçbir şekilde bu hareketin önüne geçemediler.” dedi.

Kasapoğlu, İstasyon Spor Salonu’nda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Bilecik 7. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, AK Parti kadrolarının 19 yılda birçok başarıyı gerçekleştirdiğini söyledi.

İstasyon Spor Salonu’nda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Bilecik 7. Olağan İl Kongresine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Selim Yağcı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve partililer katıldı.

“Bilecik’in farklı noktalara geldiğine hep birlikte şahit olduk”

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu kongrede yaptığı konuşmada, bugüne kadar nice hilelerle, nice tuzaklarla, topla tüfekle geldiklerini anlatarak, “Hiçbir şekilde bu hareketin önüne geçemediler ve inanıyoruz ki bundan sonrada ne yaparlarsa yapsınlar bu güne kadar hiçbir şekilde başarılı olamadıkları gibi Recep Tayyip Erdoğan ekolündeki bu hakaretin önüne geçemeyecekler, başarılı olamayacaklar. Sayın Cumhurbaşkanımız insanlığın mazlum coğrafyalarının ümidin başkanı olarak Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde her alanda son 19 yılda sanayisiyle ekonomisiyle sağlığıyla, altyapısıyla, gençlik ve spor yatırımlarıyla her gün daha ileri olarak hareketimizi yine elbirliğiyle daha iyi konumlara taşımanın inancıyla inandığımız yolda devam edeceğiz. Türkiye’nin tüm vilayetlerinde tüm beldelerinde ilçelerinde köylerinde bu hakaretin inşaya dair izi var. Bu mührü ant olsun çok güçlü bir şekilde Bilecik ve çevrelerinde hep birlikte görmekteyiz. Gençlik ve spor yatırımları gençlik merkezleriyle, yurtlarıyla, spor salonlarıyla, statlarıyla ve gençlik kamplarıyla Bilecik’in 2013 yılı önceki durumuyla 2021’deki durumunu farklı noktalara geldiğine hep birlikte şahit olduk. İnşallah bundan sonra ki süreçte de bu ilde ve tüm illerimizde aynı şekilde her geçen gün bir adım ileri gitme felsefesiyle inşa etmeye taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” dedi.

Bilecik’te bakanlık olarak birçok yatırımları olduğunu anlatan Bakan Kasapoğlu, “Pek çok yatırımlarımız var ben bu gün sizlere 2 tanesini ifade etmek istiyorum. Görmüş olduğunuz stadımızı inşallah en kısa zamanda daha modern daha iyi ve daha kullanışlı bir şekilde Bilecik’te spor camiasına, Bilecik gençliğine müjdelemek istiyorum. Bununla birlikte bu güzel tarihi şanlı destanıyla öncü beldesi Bilecik ve Söğüt. Ülkemiz için insanlık tarihi için ecdadımızı yâd etmek ve gençlerimize iyi bir şekilde öğretmek adına tüm ülkemizin akın akın koşarak geleceği gençlik kampımıza en kısa zamanda Bilecikimize, Söğütümüze kazandıracağız. Gençlik ve sporla ilgili tüm yatırımlarımız Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin pratikliğini güçlü ve iç güdümüyle devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Bilecik 7. Olağan İl Kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı bağlantıyla katıldı.

Son olarak AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, protokol üyelerine kılıç hediye etti.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments