Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KAPSAMLI ÇALIŞMALARIYLA BİRÇOK NOKTADA FAALİYET GÖSTERİYOR
  • Bilecik Haber
  • Bilecik
  • FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KAPSAMLI ÇALIŞMALARIYLA BİRÇOK NOKTADA FAALİYET GÖSTERİYOR

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KAPSAMLI ÇALIŞMALARIYLA BİRÇOK NOKTADA FAALİYET GÖSTERİYOR

ABONE OL
14.11.2015 20:32
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KAPSAMLI ÇALIŞMALARIYLA BİRÇOK NOKTADA FAALİYET GÖSTERİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediyesii Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, şehrin birçok bölgesinde gerçekleştirdiği kapsamlı çalışmalar ile Bilecik’imiz ve mahallelerimiz güzelleşmeye devam ediyor.

DSC_0010

Şehrimizin her yönüyle güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrimizin dört bir köşesinde faaliyet gösteriyor.

Şehrimizin tüm noktalarındaki cadde ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, bütün cadde ve sokaklardaki kötü görüntüye neden olacak noktalarda da çalışmalar gerçekleştiriyor.

TOKİ’DE KURTULUŞ CAMİ SOSYAL DONATI ALANI

Şehrimizin her yönüyle modern ve estetik bir görünüme kavuşması için birçok bölgesinde çalışma gerçekleştiren ekipler Osmangazi Mahallesi’ndeki (TOKİ) Kurtuluş Cami yanına, misafir odaları, dinlenme noktaları ve lavabo noktalarıyla hazırlanmış Sosyal Donatı alanını mahalleye kazandırıyor.

BİLECİK BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ AİLE ÇAY BAHÇESİ KIŞ MEVSİMİNE HAZIRLANIYOR

DSC_8742

Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde hizmet alması amacıyla işletilmesi devralınan Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesi, gerçekleştirilen çalışmalar ile kış mevsimine hazırlanıyor. Çalışmaların bitmesi ile vatandaşlarımız, oluşturulan kapalı alanda kış mevsiminde de en iyi hizmeti almaya devam edecek.

KYK ÖĞRENCİ YURDU ÇEVRESİ GEODUVAR PROJESİ İLE ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

Bilecik’imizi her yeni günde güzel çalışmalar ile buluşturan Bilecik Belediyesi, çalışmalar kapsamında Kredi Yurtlar Kurumu çevresinde gerçekleştirdiği Geoduvar tekniği ile çok daha estetik bir görüntüye kavuşuyor.

TOKİ ALT GEÇİDİ’NE YENİ ASFALT VE MAZGAL HATTI

Birçok faaliyet ile şehrimizin imarı noktasında önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca, TOKİ alt geçidi ve çevre yollarda yeni asfalt çalışması gerçekleştirdi.

ŞEHRİMİZİN BİRÇOK NOKTASINDA YENİ YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

İlimizin birçok bölgesinde asfalt yama ve düzenleme çalışmalarını da yerine getiren ekipler, şehrimizin birçok noktasında yeni yağmur suyu hattı çalışmasını gerçekleştiriyor.

IMG-20151109-WA0009 DSC_0010 DSC_0007 DSC_8742

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r