Evi ve samanlığı yanan aileye destek | Bilecik HaberBilecik Haber

28 Ocak 2022 - 18:38

Evi ve samanlığı yanan aileye destek

Son Güncelleme :

08 Ekim 2021 - 10:31

Evi ve samanlığı yanan aileye destek

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, geçtiğimiz gün evi ve samanlığı yanan Mustafa Avcı’yı ziyaret etti.

Yangın, geçtiğimiz gün Bilecik merkeze bağlı Selbükü köyünde meydana gelmişti. Mustafa Avcı (60) ve eşi Remziye Avcı’ya (59) ait evde elektrik kontağından yangın çıktı.

Alevler bir anda evi sardı. Yangında ev ve evin altında ağır kül olmuştu. Yaşanan acı olay sonrası Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş ve Söğüt İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Yakar Mustafa Avcı’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Selbükü Köyü Muhtarı Ali Ekin’den bilgi alan İl Müdürü Yoldaş, “Valimizin önderliğinde bizlerde çalışmalarımızı sürdürerek, köy halkımız ve üreticilerimiz ile birlikte imece usulü yardımı ile üreticimizin mağduriyetini gidermeye çalışacağız. İl Müdürlüğümüz personeli tutanaklarını tutarak hasar tespit çalışmalarını yapmış bulunmaktadır. Bizlerde üreticimizin yanında olduğumuzu belirtmek üzere kendini ziyaret ettik. Üreticimize tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

   

    İLGİLİ HABER

YORUM YAP

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Öncelikle geçmiş olsun yardım dediğin böyle olur parti gözetmeksizin herkese eşit bir şekilde yakınlaşmalı daha önceleri böyle değilde