Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,4783
EURO
10,0536
ALTIN
493,60
BIST
1.414

Ek Hizmet Binasına Yeni Bir Mescit Kazandırıldı

Ek Hizmet Binasına Yeni Bir Mescit Kazandırıldı

Bilecik Belediyesi tarafından yapılan düzenleme sonrası belediye ek hizmet binasına yeni bir mescit kazandırıldı.

Yeni yerindeki mescidin açılışını Belediye Başkanı Semih Şahin yaptı. Açılışa Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ parti üyeleri, muhtarlar, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılışın ardından Başkan Şahin, “Belediye çalışanlarının, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelinin ve vatandaşlarımızın daha temiz, ferah ve rahat bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ek hizmet binamızda yeni bir mescit inşa ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Mescidimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Yorumlar
 1. Misafir dedi ki:

  Ağabeyi imamoğlu gibi eller arkada. Eko muhtar da Fatih Sultan Mehmet Han’ın mezarında böyleydi. Mescit adabını bir kenara bırakın illa ki bir saygısızlık yapılacak. Tekme atmamış bari eko muhtar gibi

  1. Akkurt dedi ki:

   Ne yapacaktı esas duruştamı diracaktı

   1. Misafir dedi ki:

    Sen de haklısın akkurt esas duruşta duracak hali yok. Sonuçta orası bir mescit ne gerek var ki. Eller arkada Fatih Sultan Mehmet Han mezarı ziyaret eden bir partiden esas duruşta durması beklenemez. Diyorum ya ahır yapmadığına şükredelim. Chp nin geçmişi bu konuda çok kabarıktır. Haydi hep beraber eller arkaya türbe ziyaretine gidin. Size yakışan budur.

  2. Motorcii dedi ki:

   Misafir kardeşim herşeye bir bahane bulmayin Allah’tan korkun. Korkmuyorsunuz bari kuldan utanın. Hepimiz bu dünyada misafiriz !

   1. Misafir dedi ki:

    Muhalefet olmayı sizden öğreniyoruz ne yapalım. Her şeye bahane değil olanı söylüyorum. Bu güzel sözlerini semih muhtara da soyle. Dünya fani kibiri bıraksın.

 2. Nazmi dedi ki:

  Sasirtici

 3. Vatandaş dedi ki:

  Mescit kaldırıldı diye bas bağıranlar nerede demekki zamanı gelince açılacak park da açılacak

 4. Misafir dedi ki:

  Mescidi açtı şimdi sıra mescide giden belediye çalışanlarını fişleyip en yakin zamanda kapinin önüne koymakta.Chp sever fişleme yapmayı. Tarihi bununla doludur.