Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

CHP BİLECİK İL TEŞKİLATI İSTANBUL’DA

CHP BİLECİK İL TEŞKİLATI İSTANBUL’DA

Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuğu olarak İstanbul’da bir takım temaslarda bulundu.

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukcu, Belediye Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı, Vedat Kazıcı ve danışmanların yer aldığı toplantıda Bilecik ve ilçelerinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

“BİLECİK’İN HER ALANDA HAK ETTİĞİ DEĞERE KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Semih Şahin, yapılan ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, toplantının birçok açıdan verimli geçtiğini belirterek, ‘’İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun konuğu olduk. Toplantımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, belediyemiz ve Yalova Belediyesi’nin katılımlarıyla ortak projeler geliştirmek ve yürütmek için yapıldı. Bilecik’imizin de birçok açıdan gelişmiş şehirlerimizdeki avantajlardan yararlanması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Destekleri için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’na ve İBB heyetine teşekkürlerimi sunuyorum. Vatandaşlarımızın hak ettiği, güzel ve modern şehirler yaratmak için çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.