Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BOZÜYÜK TSO’DAN HALİL ELDEMİR’E ZİYARET

BOZÜYÜK TSO’DAN HALİL ELDEMİR’E ZİYARET

ABONE OL
18.12.2015 17:35
BOZÜYÜK TSO’DAN HALİL ELDEMİR’E ZİYARET
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Ankara’da Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Eldemir: “Artık seçilmiş tüm arkadaşlarımız ile ortak çalışma zamanıdır”

Bozüyük TSO Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hakan Bakıcı, Veli Çelik, Mete Ayaz, Ali Osman Türk, Orhan Karalı, Meclis Başkan Yardımcısı Garip Öge, Meclis Üyeleri Osman Tekeli, A.Murat Köftecioğlu, Mustafa Öztürk ve Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk, Milletvekili Halil Eldemir’i makamında  ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaret sırasında Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent,  Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’e bölgenin ticaret ve sanayisi, eğitim ve ekonomisini ilgilendiren arz dosyalarını sundu.

Yapılan görüşmeler sırasında Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir odanın yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seçim döneminin sona erdiğini, “artık Milletin teveccühü ile seçilmiş tüm arkadaşlarımız ile ortak çalışma zamanıdır” dedi.

 

Levent: “Ortak bir toplantı organize etmek isteriz”

Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ise Bozüyük’teki kapalı pazar yerinin bir an önce hayata geçirilmesi ve bütçesinin çözülmesi bu alandan iş yeri alan ve şu an mağdur olan esnafların olduğunu, yine kentsel dönüşüm uygulamalarında harç uygulama konularında ve sürecin yavaş gitmesi üzerine sıkıntıların yaşandığını ifade etti.  Vali, Milletvekilleri ve üst düzey yöneticilerinin ilçeye ve bölgeye gerçekleştirdikleri tüm ziyaretlerinde  Odanın adına bulunmaktan ve Ticaret ve Sanayi Odasının ve üyelerinin adına tüm katkıları yapmaya hazır olduklarını belirten Levent;  “Bu anlamda yakın zamanda Valimiz ve Milletvekillerimiz ile birlikte bölgemiz ekonomisi ve sanayisi ile genel sorunların birlikte görüşülebileceği bir ortak toplantı organize etmek isteriz” şeklinde konuştu.

 

Eldemir: “Bozüyük’ün sorunlarını yakından takip ediyoruz”

Eldemir ise, Bozüyük’ün sorunlarını yakından takip ettiklerini, Küçük Sanayi Sitesi probleminin bir an önce çözülmesi gerektiği, bu konuda girişimlerin olduğunu, şahsının KİT Komisyonunda aldığı görev sebebi ile bu sorunun TOKİ Halk Bankası vb.  destekler ile aşılması konusunda çalışmaların yapılabileceğini söyledi. Eldemir yine BEBKA tarafından 2016 yılında kullanıma açılacak bütçe ile firmalara nitelikli eleman yetiştirilmesi konusunda girişimlerin gündemde olduğunu ve bu konuda oluşturulacak özellikle Organize Sanayi bölgelerinde oluşturulacak okul ve mesleki eğitim merkezi çalışmalarında birlikte çalışmayı teklif ettiler.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r