Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
“BİRLİK,BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİMİZ ASLA BOZULMAYACAK..”

“BİRLİK,BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİMİZ ASLA BOZULMAYACAK..”

ABONE OL
14.03.2016 20:09
“BİRLİK,BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİMİZ ASLA BOZULMAYACAK..”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara Kızılay meydanında gerçekleşen hain terör saldırısı hakkında yaptığı açıklamada, ”Ülkemizin başkentine, merkezine gerçekleştirilen bu hain saldırı, aslında birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin merkezine yapılmak istenmiştir. Hain ve alçakça saldırılara karşı birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz asla bozulmayacak” ifadelerini kullandı.

Açıklamasında; ”Haince ve kalleşçe  gerçekleştirilen saldırıyı lanetliyor ve kınıyorum” ifadelerini kullanan Belediye Başkanı Selim Yağcı, açıklamasında şunları kaydetti:

”Birçok kez olduğu gibi yine ülkemizin başkentinde hain eller ve şer odakları, hiçbir suçu olmayan masum insanları öldürdü, nice ocakları hüzne büründürdü ve ocakları söndürdü.  Öncelikle bu hain ve kalleş saldırıda vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.  Her seferinde ifade ettiğimiz gibi; ‘Birlik ve beraberliğimize karşı yapılan bu terör saldırıları bizleri asla yıldırmayacak, birliğimizi ve beraberliğimizi asla bozamayacaklardır’ diyoruz. Çünkü yapılan bu alçak saldırıların temelinde bizim tarihimizin birçok döneminde bir olmamız ve diri olmamızdır. Her seferinde gerçekleştirilen hain saldırılara karşı yine bizim tek gücümüz, hain ve alçak şer odaklarına karşı birlik ve beraberliğimize sarılmaktır.

Tarihte yazmış olduğumuz birçok kahramanlık gibi, Kurtuluş destanımızın satırlara dökülmüş hali olan İstiklal Marşı’mızın kabulünü yaşadığımız bu günlerde, gerçekleştirilen hain saldırılarda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza tekrar Cenabı Allah’tan rahmet diliyor, yaralı kardeşlerimize acil şifalar vermesini niyaz ediyorum.”

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r