BİLECİK’TE RAMAZAN PİDESİ GRAMAJI VE FİYATI DENETİMİ | Bilecik HaberBilecik Haber

25 Eylül 2022 - 13:44

BİLECİK’TE RAMAZAN PİDESİ GRAMAJI VE FİYATI DENETİMİ

BİLECİK’TE RAMAZAN PİDESİ GRAMAJI VE FİYATI DENETİMİ
Son Güncelleme :

10 Nisan 2022 - 8:30

5 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Bilecik’te faaliyet gösteren unlu mamul üretim yerlerinde ramazan pidesi gramajı denetiminde bulundu.

Vatandaşların başta gıda ürünleri olmak üzere birçok alanda sağlıklı ve kaliteli hizmet alması amacıyla denetimlerini sürdüren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın denetimlerinde ekmeklerin gramajı yanı sıra; üretimi ve hijyen şartları başta olmak üzere birçok alanda kontroller gerçekleştirdi. Denetimlerde ayrıca genel hijyen şartlarını da inceleyen ekipler, iş yerlerinin ruhsat kontrollerini de yaptı.

Esnafa çeşitli konularda uyarı ve bilgilendirmelerde bulunan Zabıta Müdürlüğü görevlileri, vatandaşların herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşmaları halinde 153 numaralı Zabıta Müdürlüğü telefonlarını arayabilecekleri bilgisini verdi.

   

YORUM YAP

1 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Hale
5 ay önce

3-4 gün önce Bilecik merkezdeki bir fırından 6 TL verip bir pide aldım. İftarda bölüp bir lokma aldığımda sert bir şeyler geldi dişime. Baktım, kırılmış tarak dişi gibi şeffaf 2 parça çıktı. Daha önce yine yakın zamanda, başka bir fırının ekmeğinden de epey büyükçe bir kırık cam parçası çıktı..O kadar zam da yapılıyor, fakat hâlâ fırınlar unu eklemeden kullanıyorlar. Denetimlerin sık sık ve ciddi yapılması, yaptırım uygulanması gerek….