BİLECİK’TE BİNE YAKIN ÇOCUK, İLK KEZ ATA BİNME FIRSATI BULDU | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 12:28

BİLECİK’TE BİNE YAKIN ÇOCUK, İLK KEZ ATA BİNME FIRSATI BULDU

BİLECİK’TE BİNE YAKIN ÇOCUK, İLK KEZ ATA BİNME FIRSATI BULDU
Son Güncelleme :

21 Temmuz 2022 - 15:52

178 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Bilecik Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğiyle “Pony Atları Bilecik’te” etkinliği düzenlendi.

Pelitözü Gölpark’ta düzenlenen etkinlikte yaklaşık bin çocuk hayatında ilk kez ata binme fırsatı bulurken, etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Etkinlik alanında çocukların sevinç ve heyecanını paylaşan Bilecik Belediyesi Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, çocuklara şeker, balon ve rüzgar gülleri dağıtarak, fotoğraf çektirdi.

Amaçlarının çocukları hem eğlendirmek hem de yeni aktivitelerle buluşturmak olduğunu vurgulayan Başkan V. Subaşı, “Belediyemiz ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğinde çocuklar için güzel bir etkinlik düzenledik. Amacımız çocukların yaz mevsiminde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak oldu. Güzel ve renkli bir etkinlik oldu. Bununla birlikte çocuklara hayvan ve at sevgisini de aşılamak istiyoruz. Bine yakın çocuğumuz hayatında ilk kez ata binme fırsatı buldu. Etkinliğimize katılan bütün aileler ve çocuklara teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklar ve aileleri de düzenlenen etkinliğin çok eğlenceli ve güzel olduğunu belirterek, Başkan V. Subaşı ve kulüp görevlilerine teşekkür etti.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments