Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Bilecik’te ”Abim Geldi” adlı oyun sahnelendi

Bilecik’te ”Abim Geldi” adlı oyun sahnelendi

ABONE OL
24.11.2015 11:17
Bilecik’te ”Abim Geldi” adlı oyun sahnelendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediyesi’nin bu yıl 10’uncusunu gerçekleştirdiği “Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında ”Abim Geldi” adlı oyun sahnelendi.

abim_geldi (7)
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde sahnelenen oyunu, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş ile sanatseverler izledi.

abim_geldi (1)
Marc Camoletti’nin yazdığı, yönetmenliğini Bora Severcan’ın yaptığı, 1970 yıllarda İstanbul’da yaşayan bir gencin kurduğu sistemle 3 sevgilisini idare ettiği ve abisinin gelmesiyle yaşanan olayların anlatıldığı 2 perdelik komedi oyununda, Yeliz Şar, Bekir Aksoy, Şeyhan Şaşko, Pelin Akil, Volkan Severcan ve Melda Gür, rol aldı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, oyun sonunda oyunda rol alan oyunculara plaketlerini verirken, Severcan’a “Tiyatro” ödülü plaketini Bilecik 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Arslan takdim etti.

USTA OYUNCU VOLKAN SEVERCAN:
”BİLECİK TİYATRO İLE İLGİLİ ÇOK GÜZEL İŞLER YAPIYOR”
Öncelikle ekip olarak, Bilecik’te ağırlanmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Usta Oyuncu Volkan Severcan; şunları söyledi:

abim_geldi (5)
”Gerçekten Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, gibi belediye başkanlarına çok ihtiyacımız var. Bilecik, ne kadar şanslı bir il olduğunu biliyor mu acaba? Allah Belediye Başkanımızdan razı olsun. Bu tiyatro mesleğinin devamına ilişkin yapmış olduğunuz bu katkı son derece büyük. Bilecik’te çok güzel bir tiyatro festivali ve tiyatrosever var. Bilecik bu anlamda çok güzel işler gerçekleştiriyor. Organizasyonda ve bu güzel etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği olan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Ercüment Doğan Bey, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz İsmail Cihan ve bütün Bilecik’lilere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizleri çok memnun ettiniz. Tiyatroda olağanüstü işler gerçekleştirdiğinizi bir kez daha söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

abim_geldi (4)

abim_geldi (5)

abim_geldi (6)

abim_geldi (7)

abim_geldi (8)

abim_geldi (9)

abim_geldi (1)

abim_geldi (2)

abim_geldi (3)

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r