Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,3055
EURO
10,8467
ALTIN
534,41
BIST
1.432

Bilecikliler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Bilecikliler İstanbul’da Bir Araya Geldi

İstanbul’daki Bilecikliler iftarda bir araya geldi.

İftar programına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Nail Öztürk, önceki dönem Bilecik Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Nihat Can, Bilecik’teki ve İstanbul’daki vatandaşlar katıldı.

 

Bakan Dönmez, burada yaptığı konuşmada, ramazan ayının tüm aylardan farklı, sembolik anlam ve atmosfere sahip olduğunu söyledi.

Bilecik’in de dirilişin şehri olarak herkesin gönlünde farklı bir yere sahip olduğunu belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Bilecik, Orta Asya’nın steplerinde başlayan, Malazgirt’te parlayan, İstanbul’un fethiyle şahlanan ve ‘Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir’ komutuyla efsaneleşen büyük bir hikayenin köşe taşıdır. Türk milletinin dünyaya adalet, barış ve huzur dersi verdiği altı asırlık bir imparatorluğun kıvılcımlarının ilk parladığı yer memleketimiz Bilecik’tir.” diye konuştu.

 

Dönmez, İstanbul’un ise sadece tarihiyle değil, eğitimden sağlığa, iş olanaklarından sosyal faaliyetlere kadar birçok imkan sunduğunu dile getirerek, “Özellikle son yıllarda yapılan yatırımlarla ‘mega köyden’ bir dünya şehrine dönüştürdüğümüz İstanbul inanıyoruz ki daha da gelişecek.” ifadelerine yer verdi.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

 1. Misafir dedi ki:

  Ellerinizle chp ye verdiniz ne yüzle dolasiyorsunuz bu koltuk sevdasi size daha cok kaybettirir birakinda isini adam gibi yapanlar gelsin bizde oylarimizi onlara verelim akillanin artik sizin dediginiz degil milletin dedigi olur ornekleri bilecikte 2 tane dusunun artik

 2. aman istanbula karsımayınn aman!! dedi ki:

  aman ha istanbul el degmeyin bilecik kaybettğ gbii istanbuluda kaybedersinizzz kaybedenlerr

 3. Ahmet dedi ki:

  Hayirli isler bol kazanclar

 4. Bilecixli dedi ki:

  Bilecik’te buluşun da Bilecik ekonomisine katkı olsun