Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK’İN BAŞKANLARI MARMARA ZİRVESİNDE

BİLECİK’İN BAŞKANLARI MARMARA ZİRVESİNDE

ABONE OL
12.02.2016 17:21
BİLECİK’İN BAŞKANLARI MARMARA ZİRVESİNDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve beraberindeki ilçe başkanları Marmara Bölgesi Belediye Başkanları’nın katıldığı Başkanlar Zirvesi’ne katıldı.

bilecik haberleri

İzmir’de gerçekleşen ve 3 gün sürecek olan zirveye üye büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları katılacak.
Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin başkanlığında gerçekleştirilecek Başkanlar Zirvesi’nde başkanlar, değişen dünyada yerel yönetimlerin rolünü ve liderlikte çağdaş eğilimleri konuşuyor.
İzmir’de 3 gün sürecek zirveye MBB’ye Zirve ile ilgili bilgi veren MBB ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “MBB, 6’sı büyükşehir olmak üzere 181 belediyenin üye olduğu geniş bir aile. Kırk yılı aşkın bir geleneğe, böylesine köklü bir yapıya sahip olan birliğimize üye belediye başkanlarıyla her yıl Başkanlar Zirvesi’nde bir araya gelerek hem aramızdaki duygusal bağı güçlendiriyoruz hem de deneyim paylaşımında bulunuyoruz. Bu tür buluşmalardan elde edilen bilgi ve tecrübe kazanımları her ilimiz veya ilçemiz insanına kaliteli hizmet olarak dönüyor. Bu yüzden Başkanlar Zirvesi’ni önemsiyorum” dedi.
12 Şubat Cuma günü zirvede, daha önce Türk A Milli Futbol Takımı’nın ve Galatasaray Futbol Takımı’nın psikolojik danışmanlığını yapmış olan Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, belediye başkanlarına “Potansiyeli Performansa Çeviren Lider” başlıklı bir sunum yapacak.
Dr. Moral olarak tanınan Dr. Halil İbrahim Erbıyık, genel hekimlik bilgileri ile entelektüel birikimini harmanlayarak hazırladığı “Sağlıklı Yönetici, Mutlu Toplum” sunumunda yoğun ve stresli bir tempoda çalışan başkanlara sağlıklı yaşamın sırlarını verecek.
Zirve kapsamında 13 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan Başkanlar Forumu’nda ise belediye başkanları değişen dünyada yerel yönetimlerin rolünü ve bu doğrultuda Marmara Belediyeler Birliği’nden beklentilerini konuşacaklar.
bilecik haberleribilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r