Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK’İN ADINI KİRLETTİ!

BİLECİK’İN ADINI KİRLETTİ!

ABONE OL
13.03.2016 20:52
BİLECİK’İN ADINI KİRLETTİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ATV ekranlarının yeni dizisi olan daha öncede haber  manşetlerimize taşıdığımız, küçük bir çocuğu yeniden yaşama döndürmeyi amaçlayan “Aile İşi”  adlı dizide, Leman karakterini canlandıran ve rolü gereği Bilecikli bir anneyi oynayan  Füsun Demirel, Cumhuriyet gazetesine verdiği röportaj ile Bilecik’in adını kirletti!..
bilecik haberleri

Cumhuriyet Gazetesine yaptığı röportajda HDP’ye övgüler yağdıran Demirel, gençliğinde dağa çıkmak istediğini, ülkenin yangın yerine döndüğü Gezi Olaylarının tekrar başlaması gerektiğini söyledi.


 

“DEMİRTAŞ ÇOK BÜYÜK BİR UMUTTU”

-Kürt meselesine dokunan çok filminiz var. Güneydoğu’daki savaşı kimin tekrar başlattığını herkes farklı okuyor. Siz nasıl okuyorsunuz?

Demirtaş ve HDP çok büyük bir umuttu, 7 Haziran seçimi sonuçları Türkiye’deki demokrası ve özgürlükler adına çok önemliydi. PKK, Demirtaş ve HDP’ye fırsat vermedi. Hem devlet hem de PKK bu savaştan o kadar yararlanıyor ki, bitirmek istemiyor.


 

GERİLLA ANNESİ OLMAK İSTİYORUM

– Oynamak istediğiniz rol kaldı mı?

Çok var. Mesela dağlardaki gerilla kızları oynamayı çok istedim. Belki bir gerilla annesi olurum artık ya da anneannesi.


 

GEZİ RUHU HER YERDE YAŞANMALI

– Gezi’de ütopyalara kapıldık dediniz. Gezi bir heyecandı ve bitti mi?

Ben de bunu o hareketin içinde olan bütün genç dostlara soruyorum. Ne oldu, bitti mi? Çünkü Sur’da Silopi’de, Diyarbakır’da bir sürü yerlerde, yaşananlara bakıyorum. Bence Gezi ruhunun topyekün her yerde yaşanması lazım.


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (2)


HIZLI YORUM YAP

300x250r