Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK’E DÜNYA STANDARTLARINDA TESİS: FİTNESS CLUB

BİLECİK’E DÜNYA STANDARTLARINDA TESİS: FİTNESS CLUB

ABONE OL
27.12.2015 14:00
BİLECİK’E DÜNYA STANDARTLARINDA TESİS: FİTNESS CLUB
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik’in en büyük fitness alanına sahip olan ve kalite ile uzmanlığı birleştiren spor ve yaşam kulübü Fitness Club açılışını gerçekleştirdi.

Gerçekleşen açılışa Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün,İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Ak Parti İl başkanı Kadir Bayrak, CHP İl Başkanı Metin Yaşar ve davetliler katıldı.Spor tesisini gezen ve bilgi alan davetliler,kurdele kesiminin ardından  yapılan dans gösterilerini izlediler.Açılış sırasında konuşma yapan Semih Dindar şu ifadeleri kaydetti:

“Bildiğiniz gibi Bilecik büyüyor, Bilecik kentleşiyor. Bilecik’te modern kent yaşamı hızla alanını genişletiyor ve kökleşiyor. Modern yaşam hayatlarımızı kolaylaştırıyor, bizlere sosyal hayata daha fazla zaman ayırabilme lüksü sağlıyor. Ancak öte yandan kas gücünü ve bedensel aktiviteyi günlük yaşamlarımızdan ciddi biçimde eksiltiyor. Bilim çevrelerinin de işaret ettiği gibi modern çağ hastalıklarının yanı sıra özellikle kalp damar hastalıklarının yaygınlaşmasında hareketsizliğin etkisi çok büyük. Bu ihtiyaç ve boşluktan hareketle Bilecik’e bir spor tesisi kazandırmak için yola çıktık. Bizler bu toprağın insanıyız. Ekmeğini yiyip, suyunu içerek büyüdüğümüz. Bizi bu günlere getiren güzel kente en iyisini vermeliyiz. Türkiye’de ve dünyadaki örnekleri araştırdık, inceledik mukayese ettik. Gerek teknik altyapısıyla gerekse bilimsel sportif danışmanlığıyla dünya standartlarındaki tesisi bugün işlemeye hazır hale getirdik. Bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Takdir çok değerli Bilecik Halkı’nındır.”

10400972_825577497565233_8704163621564718020_n (1)En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • sedat Fet

    Bilecigimize bõyle gùzel bir tesis yqpıldıgı icin Emegegi Gecen herkese Tesekùr ediyorum .Marka ya giden Bilecigimize yakisir. Her sey Bilecik icin


HIZLI YORUM YAP

300x250r