Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,2567
EURO
10,7821
ALTIN
525,76
BIST
1.410

Bilecik Yörüklerinden Ankara Çıkarması!

Bilecik Yörüklerinden Ankara Çıkarması!

Bilecik Teke Yöresi Yörük Türkmen Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) ziyaret gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Havvali Özdemir Şahin ile beraberindeki Başkan Yardımcıları Kıymet Çelebi ve Ercan Çelebi, TBMM’de bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

DERNEK FAALİYETLERİ HAKKINDA..

Gerçekleştirilen ziyarette Bilecik Milletvekilli Selim Yağcı, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Milletvekili Cavit Özkan,Denizli Milletvekili Nilgün Ök ve Denizli Milletvekili Şahin Tin ile istişarelerde bulunulurken, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler de sunuldu

“AYRI AYRI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM”

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Özdemir, “Göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı Bilecik ilimizin ve Teke yöresinin kıymetli vekillerine şahsım ve derneğimiz adına ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarım.” ifadelerine yer verdi.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

  1. Bilecik yörükleri dedi ki:

    Bilecik’te teke yöresi nerede,bu yörükler Bileciğin neresinden

  2. ali veli dedi ki:

    Ya uydurmaca işte gezmeye yemeye gitmişler ne faydası var millete sorun devletin parasını car cur eden ekiplerden birileri