Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Bilecik Yeşilay Haftası’nda “İyi ki Yeşilay var” diyor

Bilecik Yeşilay Haftası’nda “İyi ki Yeşilay var” diyor

ABONE OL
01.03.2016 13:06
Bilecik Yeşilay Haftası’nda “İyi ki Yeşilay var” diyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeşilay Bilecik Şube Başkanı Şerivan Kılıç, Bu yıl “İyi ki Yeşilay var!” konseptiyle 1-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Yeşilay Haftası’nda Türkiye çapında etkinlikler düzenleneceğini söyleyerek Yeşilay’ın 96. kuruluş yıldönümünün de kutlanacağı hafta dolayısıyla Bilecik’ de kamuoyunun bağımlılıklara karşı farkındalığını artırmak amacıyla spordan sanata kadar çeşitli etkinlikler yapılacağını ifade etti.

Yeşilay Haftası, bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek üzere 1-7 Mart tarihleri arasında “İyi ki Yeşilay var!” konsepti ile çeşitli etkinlikler ve toplantılarla kutlanacak.

Yeşilay Bilecik  Şubesi’nin Çadır açma etkinliği  ile start alacak olan haftada saha aktivitelerinden seminerlere kadar herkesin katılabileceği etkinlikler düzenlenecek.

Yeşilay’ın, bugüne kadar toplumla ve gençlikle kucaklaşmayı, onları her türlü zararlı alışkanlıktan ve bağımlılıktan korumayı ve kurtarmayı hedefleyen birçok faaliyete imza attığını belirten Yeşilay Bilecik  Şube Başkanı Şerivan Kılıç,Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutladığımız Yeşilay Haftasını da vesile kılarak halkımızın bağımlılık konusunda farkındalık düzeyini arttırmak için Bilecik’de çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da “İyi ki Yeşilay var!” konseptiyle kutlayacağımız haftada, bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm otoriteleri ve toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz” dedi. Gönüllülük ve dayanışmaya dikkat çekmek amacıyla bu yıl Yeşilay Haftası’na, “Yeşilay Dayanışma Haftası” diyerek çalışma yapacaklarını söyleyen Şube Başkanı Şerivan KILIÇ açıklamasına şu şekilde devam etti: “İlimizdeki Yeşilay gönüllülerimizle Yeşilay Haftası münasebetiyle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, etkinlik ve seminerlerimizle bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulunacağız”.

 

Şerivan KILIÇ, hafta boyunca düzenlenecek etkinlikler hakkında şu bilgileri verdi:

Bilecik Belediyesi ile yürüttüğümüz etkinliklerimiz ile başlayacak olan yeşilay haftamızı akabinde lise ve dengi okullardaki eğitimler ve resmi daire ziyaretlerimiz ile son bulacaktır.”

 

Bu yıl Yeşilay’ın 96. kuruluş yıldönümünün de kutlanacağını söyleyen Şerivan KILIÇ, Yeşilay Haftası münasebetiyle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulundu.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • DUYURU

    BEN YEŞİLAY’IN BİLECİK’TE BUGÜNE KADAR HİÇ BİR FAALİYETİNİ DUYMADIM.YA DA YAPILAN FAALİYETLERİ TAM ANLAMIYLA KAMUOYUNA DUYURAMIYORLAR.İLGİLİLERE DUYURULUR.


HIZLI YORUM YAP

300x250r