Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK-YENİŞEHİR YOLUNDA ŞOK GELİŞME

BİLECİK-YENİŞEHİR YOLUNDA ŞOK GELİŞME

ABONE OL
25.02.2016 18:45
BİLECİK-YENİŞEHİR YOLUNDA ŞOK GELİŞME
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik kamuoyumuzun gündemini uzun süredir meşgul eden toplam 48,6 km uzunluğundaki Bilecik Yenişehir Yolunun 17,2 km.si Sathi Kaplamalı Bölünmüş Yol olarak tamamlanmış, kalan 31,4 km yolun Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) kaplamalı Bölünmüş Yol olarak yapımı ve 17,2 km’lik kesiminin de BSK kaplamasının yapımı işi ihale edilmiş fakat yapılan itirazların sonucunda ihale süreci tamamlamamıştı.

Bilecik – Yenişehir yolu için Müteahhit firma ile sözleşme imzalandı müjdesini veren Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, “Kamu İhale Kurumu (KİK) tarafından proje ile ilgili alınan nihai kararlar verilmiş bunun neticesinde de, 23.02.2016 tarihinde müteahhit firma ile sözleşme imzalanmıştır. İnşaat çalışmaları en kısa sürede başlayacaktır. İlimizin gelişimine büyük katkı sağlayacak bu projenin gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen başta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Karayolları Genel Müdürlüğü’ne teşekkür eder, projenin en kısa sürede tamamlanıp aziz milletimizin hizmetine sunulmasını dilerim. Bu projeyi yakından takip eden tüm hemşerilerime hayırlı olsun.”dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (7)
 • Fikret Öztürk

  Hele şükür. Çok daha önce bitmeliydi bu iş. Şimdi hastane işine bir el atın. Bir sonraki seçime kadar hastane bitmez ise vekiller oy istemeye gelmesinler.

 • Recai Gün

  Birbiriyle özdeşleşmiş Bilecik ve Yenişehir halkının uzun yıllar özlemini çektiği, bircok cana mal olan otoyolun yapılmasında takipçisi ve katkısı olan tüm abilerimize şükranlarını sunuyorum.

 • salih aktaş

  Artık yapılması gerekiyor . Arabaların ömrü bitti gaz firen yapmaktan

 • misafir

  Hastane konusu ne oldu.Tabelalar orada çürüyecek neredeyse.

 • Kadir demir taşçı lar nakliyat

  Sayın vekilim sizlerden allah razı olsun sevindirici haberi bekliyorduk çok şukür

 • Kemal UNVER

  Hayırlı olsun vekilim.Sizden daha büyük hizmetler bekliyoruz.

 • M.Fatih YÜcel

  Teşekkür şimdi sıra hastane’de


HIZLI YORUM YAP

300x250r