Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8530
EURO
10,3629
ALTIN
499,02
BIST
1.382

Bilecik ve Bozüyük Belediyelerinden Manavgat’a destek

Bilecik ve Bozüyük Belediyelerinden Manavgat’a destek

Antalya’nın Manavgat ve Akseki ilçelerindeki meydana gelen orman yangınlarına destek için Bilecik ve Bozüyük Belediyesi itfaiyeleri harekete geçti.

Türkiye birbiri ardına çıkan orman yangınlarıyla mücadele ederken, önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’nın Manavgat ilçesinde devam eden yangınları da söndürme çalışmaları sürüyor.

Bilecik ve Bozüyük Belediyelerine bağlı itfaiye ekipleri de yangın kâbusu yaşayan Manavgat’a destek için yola çıktı. Ekipler burada, yangın söndürme çalışmalarına destek verecek.

Diğer yandan, Bilecik Belediye Başkan Semih Şahin “yaralarımızı birlikte saracağız” mesajı verirken, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ise “Yangın ülkemizin ciğerlerini yakıyor. Mücadeleye bizde bir arazöz ve ekiple katıldık. Ekibimizin görev yeri “Alanya-Güzelbağ”. Bu felakette sahada görev alan tüm vatan evlatlarının Allah yardımcısı olsun” dedi.

ETİKETLER: , ,
KAYNAK:
Yorumlar
  1. tebrik dedi ki:

    kamu kurumları, özel kurumlar ve vatandaşlar birlik olup beraberce neden birşeyler yapamıyor anlamış değilim. stk lar nerde.

    mesala deseler ki antalya/mugla yangın söndürme çalışmaları için gönüllü olarak katılmak isteyenlerin ……………….. numaralı telefonu aramaları ve isimlerini yazdırmaları ve ……………. günü……….saatinde …..adresinde bulunmaları gerekmektedir. bu kişiler kamu /özel çalıştıkları kurumlarına bildirilip idari izinli sayılırdı.
    malzeme göndermek için de benzer bir uygulama olabilir.