Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK ÜLKÜ OCAKLARI TERÖRÜ LANETLEDİ

BİLECİK ÜLKÜ OCAKLARI TERÖRÜ LANETLEDİ

ABONE OL
18.02.2016 15:35
BİLECİK ÜLKÜ OCAKLARI TERÖRÜ LANETLEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara’daki gerçekleştirilen terör saldırısı üzerine Bilecik Ülkü Ocakları basın açıklaması gerçekleştirdi.

bilecik haberleri

Bilecik Ülkü Ocakları İl Başkanı Fazlı Güner, Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleşen açıklamada terörü lanetledi. Bilecik Ülkü Ocakları’nın gerçekleştirdikleri basın açıklamasına MHP İl Başkanı Ahmet Gürses ve MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aydemir de destek verirken İl başkanı Güner, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

”Ankara’nın göbeğinde devasa bir bomba patlayarak 28 insanımızı şehit ediyor. Birçoğu askeri personel, eşi, çocuğu ve çevreden geçen vatandaş durduk yere ölüyor ve şehit oluyorlar. Bir savaş hali yok. Karşıda bir düşman yok. Hiçbir şeyden haberin yok evine giderken bir bomba patlıyor ve şehit oluyorsun. Bir savaş hali olsa karşıda bir düşman olsa bir harbin içerisinde olsak bir mücadelede olsak şehit olmak tamam kabul edilebilir.

VATAN İÇİN HEPİMİZİN CANI FEDA..

Vatan için hepimizin canı feda ama böyle bir şey anlamsız geliyor. Peki, madem bu kadar ciddi derecede dünya gücü olmak yolunda ilerliyoruz. Bu tip bir şey nasıl tespit edilemiyor bunu da anlayamıyoruz. Yani bu Hakkâri’de, Cizre’de, Şırnak’ta patlayan bomba değil ki tamam bunlar görmezden gelindi yağılındı, hatalar yapıldı, iyi niyet gösterildi, insanlar buralarda bu bombaları yığınakları yaptılar şimdi kahraman personelimiz kahraman silahlı kuvvetlerimiz polis gücümüz bunları temizliyor. Burada şehitlerde oluyor anlayabiliyorum. Ankara’nın göbeğinde böyle bir şeyin olması anlamsız geliyor. Buradan söylemek isteğim tek bir şey var. Bu olayı gerçekleştiren odaklara Türkiye Cumhuriyeti topraklarında bozkurtlar yaşar, çakallar ne kadar ulursa ulusun bozkurtlar bu toprakların hâkimidir. Biz, Kürşat ve kırk çerisiyiz, Çanakkale’de 57. Alayız. Ölmekle tükenmeyiz ve ölmekten çekinmeyiz.

İSTEDİĞİNİZ KADAR BOMBALAR PATLATIN..

İstediğiniz kadar haince saldırılar gerçekleştirin bunun intikamını hepinizden kat be kat alırız ve inşallah da alacağız. Tespit edilecektir mutlaka. Devlet güçlerimize inanıyoruz. Hükümetimize inanıyoruz. Tamam, çalışacaklar ve tespit edecekler. Ama bombacıyı bulmak yetmez, bombacıyı oraya sevk edeni bulacaksın. O sevk edeni sevk edeni bulacaksın. Nereye kadar gidiyorsa oraya kadar tespit edeceksin. Ey Amerika, ey Rusya, ey Putin demekle olmaz. Bu işleri artık çözüme ulaştırmaları lazım. Bugün Ankara’da patlayan bomba yarın Bilecik Emniyet Müdürlüğünün önünde de patlayabilir. Allah esirgesin. Hepimizin evlerinin önünde, hepimizin geçtiği güzergâhlarda da patlayabilir. Kolluk kuvvetinin gücü belli sınırlı elinden gelen imkânlarla çalışıyorlar. Nedir anlamıyorum? Bizim bir istihbaratımız veya benzer bir çalışmalarımız mı zayıf? Türkiye Cumhuriyeti bu kadar güçsüz, bu kadar aciz bir devlet değildir. Türk milleti bütün bunların cezasını elbet verecektir.
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r