Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,6155
EURO
11,2367
ALTIN
554,31
BIST
1.480

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı Tebriği

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı Tebriği

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM İçişleri Komisyon Üyesi, Kuruluş Diriliş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı kutlama mesajı.

Değerli hemşehrilerim
On bir ayın sultanı Ramazan’ı bu yıl her yıl yaptığımız gibi uğurlayamıyor olmanın hüznünü hep birlikte yaşıyoruz.
Maalesef milletçe büyük mücadele verdiğimiz Covid-19 virüsü salgınına karşı alınan sağlık tedbirleri nedeniyle bu yıl camilerimizde bayram namazı kılamayacağız.

Bilecikli hemşehrilerimi bayram namazı saatinde minarelerden yükselecek tekbirlere evlerinden katılarak, bayram coşkusu ve sevincine ortak olmaya davet ediyorum.

Covid-19 virüsü salgınının olmadığı günlerdeki gibi hazırlıklarımızı yapıp, güneşin yükseldiği bayram namazı vaktini heyecanla, dualarla karşılayıp; bayram namazını cemaatle kılamıyor olmanın burukluğunu, bayram namazı vaktine sağ salim ulaşmış olmanın sevinci ve şükrü ile atlatalım. Minarelerden okunan tekbirlere eşlik ederek, bayrama kavuşmanın idrakine ailelerimizle birlikte varalım.

Covid-19 virüsü salgını nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Geride kalan ailelerine Allah sabırlar versin.

Yaptığımız ibadet ve duaların yaşadığımız bu sıkıntılı süreci biran önce şehrim, ülkem ve insanlık adına aşmamıza vesile olmasını diliyorum.

Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin ve Türk İslam aleminin Ramazan Bayramını Kutluyorum.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.