Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
  • Bilecik Haber
  • Bilecik
  • BİLECİK MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BİLECİK MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

ABONE OL
28.10.2015 13:38
BİLECİK MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DSC_0008

Milletimiz sahip olduğu değerlere her ne koşul altında olursa olsun sahip çıkan, kardeşliği din, dil, ırk, mezhep gibi bölücü unsurlara feda etmemeye yeminli bir millettir. 92 yıl önce yaşananlar, bizlere bugünümüzü armağan edenlerin zaferiydi. Bıraktıkları miras, Hem bizden öncekilere hem de bizden sonrakilere karşı taşıdığımız büyük ve onurlu bir sorumluluktur. Bu bilinçle her gün bir basamak daha yükselmek için neler yapabileceğimizin hesabını yapmalı, emanetçisi olduğumuz mirası bizden sonrakilere çok daha iyi koşullar altında teslim etmeliyiz.

Bu bağlamda; adım adım Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru ilerlerken, ülkemizin çağdaş demokrasiler arasında hak ettiği yeri alması yönünde hedeflerimizi bir bir hayata geçirmenin, daha da büyük hedefler belirlemenin gururunu taşıyoruz.

Dünyada, bölgesinde ve içerde çok daha müreffeh, ayakları yere sağlam basan bir Türkiye idealiyle devam ettiğimiz bu yolda milletçe beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel yoktur.

Bizler, esarete karşı verdikleri destansı mücadeleyle bağımsızlığımızı kazanan, Cumhuriyetimizi miras bırakan aziz kahramanlarımızdan ilham ve güç almaya her zaman devam edeceğiz. Her zamankinden çok daha fazla milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, el ele barış ve huzur dolu bir Türkiye için mücadelemize devam  edeceğiz ve vatanımıza olan hizmet aşkımız artarak sürecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurtuluşumuz için canlarını feda eden silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Bilecikli hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını canı gönülden kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Halil ELDEMİR
Bilecik Milletvekili

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r