Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

Bilecik CHP’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor

Bilecik CHP’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik teşkilatında istifalar devam ediyor.

Muharrem İnce’nin genel başkanlığında kurulan Memleket Partisi Bilecik’te de Hüseyin Korkman’ın kurucu il başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını yürütüyor.

Bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde CHP’de değişik kademelerde görev yapan gazeteci Erhan Toka istifasını açıklamasının ardından gelen yeni istifalar “CHP’de yaprak dökümü devam ediyor” yorumlarına neden oldu.

CHP’de istifaların ardı arkası kesilmezken, Merkez ilçe yönetim kurulu üyesi Hüsrev Kurt’un da partiden istifa ettiği ve yine Ertuğrul Beler, Sevilay Korkman, Hüseyin Sarıoğlu ve Gülten Kurt‘un da partiden istifa ettikleri öğrenildi.

Diğer yandan, adı geçen isimlerin “Memleket Partisi”ne geçecekleri de gelen iddialar arasında yer alırken, CHP İl Başkanlığının istifalarla ilgili sessizliğini koruması ise dikkatlerden kaçmıyor.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar
  1. Misafir dedi ki:

    Bizler bu partide mahhalle delegesi dahi olamazken hey maşallah Karl koca yunetimde ha şimdide istifa ediyorlar hiç yaklstlramadlm

  2. BİLECİK dedi ki:

    Giden gider kalanlar yeter hiç olmazsa ayıklanmış olur

  3. BİLECİK dedi ki:

    Bu CHP yönetimde bir eksiklik var önüne geleni yönetimi sokmayacaksın öyle sıradan insanları belediye meclisi yapmayacaksın böyle insanlar partisini satarlar