BİLECİK BELEDİYESİ RAMAZAN AYI BOYUNCA EVLERE SICAK YEMEK DAĞITIYOR | Bilecik HaberBilecik Haber

25 Eylül 2022 - 14:15

BİLECİK BELEDİYESİ RAMAZAN AYI BOYUNCA EVLERE SICAK YEMEK DAĞITIYOR

BİLECİK BELEDİYESİ RAMAZAN AYI BOYUNCA EVLERE SICAK YEMEK DAĞITIYOR
Son Güncelleme :

03 Nisan 2022 - 15:12

3 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Bilecik Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca başta yaşlılar olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek hizmeti sağlanıyor.

Sosyal belediyecilik anlamında güzel uygulamaları vatandaşların hizmetine sunan Bilecik Belediyesi, bu ramazanda da ihtiyaç sahibi aileler ve yaşlıları unutmadı.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanları tarafından ramazan ayı boyunca 200’e yakın adreste 500 kişilik sıcak yemek dağıtımı yapılıyor.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Birim Sorumlusu Serdar Pehlivan, yapılan çalışma hakkında verdiği bilgide, ‘’Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilecik Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile yaşlıları yalnız bırakmadık. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak, muhtarlıklarımız ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yaptığımız araştırmalar sonucunda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bu ramazan ayında da her akşam iftar yemeklerini dağıtıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

3 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
SÜLEYMAN YUMRUKAYA
5 ay önce

Belediye yi, alır almaz sosyal yardımları kestiler, şimdi de yemek dağıtmak, ne anlama geliyor? Tabiki dini kullanıyorsunuz, yazık

Kimsesizler
5 ay önce

Belediye önce kişi ayrıcalığı yapmadan kendi Çalışan işçilerinizi doyurun kalan olursa ailelere yardım edersiniz. Çalışan işçilerinize hani yemek nerede gıda kolisi. Sendika nereye saklandin sesini z hiç çıkmıyor 166 TL alırken güzel isciyi saginmaya geldın mı yoksunuz Sizide Allah’a havale ediyoruz.

Ahmet bozyiğit
5 ay önce

Tamamen yalan ilk gün dağıttılar bir daha yok.bir de utanmadan aradık ulaşamadık diyorlar…