Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BİLECİK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ABONE OL
25.12.2015 09:27
BİLECİK BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen toplantı ile Bilecik Belediyeler Birliği’ne Üye Belediye Başkanları bir araya geldi.

Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı Selim Yağcı, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Osmaneli, Bozüyük, Söğüt, Pazaryeri, Gölpazarı, Yenipazar, İnhisar, Bayırköy, Dodurga ve Vezirhan Belediye Başkanları ile belediye temsilcileri katıldı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda Belediye Başkanları arasında belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

Birlik üyesi belediyelerin girişimiyle Bilecik’e kazandırılan Bilecik Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi inşaat çalışmaları hakkında da fikir alışverişi ile bilgi paylaşımının olduğu toplantı hakkında kısa bir değerlendirme yapan Birlik Başkanı Selim Yağcı, birlik üyeleri ile birlikte güzel ve verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Birlik üyeleri olarak belirli zamanlarda bir araya geldiklerini dile getiren Birlik Başkanı Selim Yağcı, toplantıda ilimiz için son derece önemli olan Bilecik Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi hakkında da genel bir değerlendirme yapma fırsatı bulduklarını kaydetti.
En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r