Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN YENİ YIL MESAJI

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN YENİ YIL MESAJI

ABONE OL
31.12.2015 03:07
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN YENİ YIL MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, yayımladığı Yeni Yıl mesajında; ”2016 yılının huzurun, barışın, yeniden doğuşların, yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı olması dileğiyle, bütün hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.” dedi.

Mesajında ayrıca; ”Daha aydınlık yarınlara ulaşmak, yeni hedefler yeni başlangıçlar bulmak inancıyla yeni bir yıla girmeyi umut ediyorum” ifadesine yer veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları kaydetti:

”Öncelikle, 2016 yılının Bilecikimiz, Türkiyemiz  ve bütün dünyaya güzellikler getirmesini diliyorum. Çünkü yeni yıllar umut demek, yenilik demektir. Tüm dünya olarak sevgiye, barışa, hoşgörüye ve insan değerine en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zaman diliminde yeni yıl bizler için umut kaynağı olacaktır.  Yeni bir yıla girerken, Bilecik’imizde siz değerli hemşehrilerimize hizmetkarlığımızın da 12. yılına girmiş olacağız. Göreve geldiğimiz tarihten bu yana Tarih ve Kültür Şehri Bilecikimizde sizlerle birlikte birçok projeyi gerçekleştirdik. Kimi zaman birlikte sevindik, kimi zaman birlikte üzüldük. Bizlere güvenip vermiş olduğunuz destek, yaptığımız ve yapacağımız işlere büyük güç kattı. Çalışmalarımızın odağında daima sizler oldunuz. İnşallah bundan sonra da hizmeti ayağınıza getiren bir anlayış, inanç ve aşkla sizlerin teveccühü ve takdirine layık olmaya çalışacağız.

Yeni yılın getireceği, yenilik, güç ve enerji  ile Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik’imizde yeni projeleri ve yeni eserleri Bilecik’imize el birlik içinde kazandırmaya devam edeceğiz.

2016 yılının, Bilecik’imizin sahip olacağı birçok yatırım, eser ve proje ile çok daha güzel bir yıl olacağına olan inancımız ile bütün hemşehrilerimin, vatandaşlarımın ve insanlık aleminin yeni yılını kutlar, iyi dilek temennilerimi iletirim”

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r