Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI

ABONE OL
28.10.2015 09:47
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanı Selim Yağcı Kızılay haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında;  Kızılay, Türk insanının en büyük özelliklerinden birisi olan yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının ortak bir potada buluştuğu kurumlardan birisidir” dedi.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Kızılay’ın toplum hayatında birçok yöne baktığı etkilere değindiği mesajında şunları kaydetti:

 

Üzerinde yaşadığımız dünya istemesek de bazen çeşitli doğal afetlere ve felaketlere sahne olabiliyor. Böyle durumlarda şüphesiz insanımız, her zaman birlik ve beraberlik düşüncesi ile yardım elini uzatmayı bilmiştir.  Cumhuriyet tarihinde geniş kapsamlı olarak bu ve buna benzer durumlarda seferber olan bir kurum vardır ki o da “Kızılay” dır.  Amacı insanlara yardım etmek olan Kızılay, din, dil, ırk ayrımı yapmadan, bizler adına felakete uğrayan bölgeye yardım elinin uzatılması görevini üstlenir. Bilecik’imizde de Kızılay’ın çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaptığını hep birlikte takip ediyor Bilecik Belediyesi olarak elimizden gelen desteği de sağlıyoruz. Bilecik Kızılay Şubesi de bu anlamda gerçekten önemli ve güzel çalışmalara imza atıyor. İlimizdeki birçok kurum ile koordineli bir şekilde çalışan Bilecik Kızılay Şubesi kısa zamanda gerekli tedbirleri alıp ulaşılması gereken her yere yardımlarını ulaştırabiliyor. İlimizde bu faaliyetlerin yürütülmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Felaketlerden, savaşlardan, düşmanlıklardan uzak, kardeşlik, barış ve huzur dolu, yaşama sevinci dolu bir dünyada hep birlikte var olabilme ve yaşayabilme temennisiyle Kızılay Haftasını kutluyorum.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r