Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI OYUNU KULLANDI

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI OYUNU KULLANDI

ABONE OL
02.11.2015 09:58
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI OYUNU KULLANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI: ”SEÇİMLERİN İSTİKBALİMİZ VE İSTİKLALİMİZ İÇİN GÜZEL SONUÇLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, ülke olarak tekrar halkımızın hakemliğine başvurulduğunu belirterek, ”Seçimlerin istikbalimiz ve İstiklalimiz için güzel sonuçlara vesile olmasını diliyorum dedi.”

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Malhun Hatun Ortaokulu’nda eşi Fatma Yağcı ve oğlu Emin Yağcı ile oyunu kullandıktan sonra seçim salonlarını gezerek, çalışanlara kolaylıklar diledi.

DSC_5952

Çıkışta basın mensuplarına seçim hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:

”Bugün 1 Kasım 2015. Gerçekten hem istiklalimiz hem de istikbalimiz için de ülkemiz ve dünyanın konjoktürel olarak çok hassas olduğu bir süreçte yapılan seçimlerin son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle yapılan seçimlerin ülkemiz hem şehrimiz hem de dünya için hayırlı uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz. Ülkemizde 7 Haziran’dan sonra oluşan sosyal ve psikolojik atmosferin aynı zamanda ekonomik sıkıntıların kalkması için ülkemizin istikrara ihtiyacı var ve istikrar aynı zamanda başlangıçta belirttiğim gibi hem istiklalimiz, hem de istikbalimiz için çok önemlidir. Umarım halkımızın sağduyusu her zaman olduğu gibi böyle kritik zamanlarda da galebe çalar. Bu seçim sonuçlarından da kesinleştiğinde, ülkemizin istikrarı noktasında bir sonuç çıkar ve bundan da kazanan halkımız olur, ülkemiz olur ve Türkiye olur. Hep birlikte gelecek yarınlara emin adımlarla yüreyelim.” dedi.

”MİLLETİMİZ HER ZAMAN EN DOĞRU KARARI VERMİŞTİR”

Konuşmasında; ”Milletimiz her zaman doğru kararı vermiştir” ifadelerine yer veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuşmasını şöyle tamamladı:

Ama şunu da unutmayalım. Seçim sonuçlarında istikrar noktasında tek parti iktidarına yönelik bir sonuç çıkmasa, milletimizin vermiş olduğu karar, her zaman doğrudur. AK Parti olarak başlangıçta bunu ifade ettik ve demokrasının başka anahtarı da yoktur. Demokrasinin anahtarı, sıkıntı olduğunda, toplumun sorunlarının çözülmediği durumlardaki seçimlerdir. İşte 7 Haziran sonlarında meclis bu sorunları çözemedi. Bugün yine halkımızın hakemliğine başvuruyoruz. Ama siyasi makamları iyi değerlendirirlerse bugün İnşallah istikrara yönelik bir sonuç çıkacak. Halkımızın şu ana kadar vermiş olduğu kararlar gibi bugün verecekleri kararın da doğru bir karar olacağına inanıyoruz. Demokrasiye inanıyoruz, güveniyoruz. Halkımıza milletimize inanıyoruz ve bu ülkede yaşamaktan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktan da her zaman gurur duyuyoruz. Birlik, beraberlik içinde daha nice böyle güzel demokrasi günlerinde buluşmayı bizlere nasip etsin diyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

DSC_5976 DSC_5952

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r