Bilecik 750 sosyal konut yapılacak | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Eylül 2022 - 15:40

Bilecik 750 sosyal konut yapılacak

Bilecik 750 sosyal konut yapılacak
Son Güncelleme :

14 Eylül 2022 - 22:14

3.693 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Sosyal Konut Projesi Tanıtım Töreni’ne katılarak bir konuşma yaptı.

Tarihin en büyük sosyal konut kampanyasına öncülük eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ’yi tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sürece katkı verecek herkese teşekkür etti, vatandaşların evleri, arsaları ve iş yerlerinin şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Açıklamaya göre merkezde 200 olmak üzere Bilecik genelinde toplam adet sosyal konut yapılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, ”Yüzyılın toplu sosyal konut projesinde; 200 konut Bilecik Merkez, 150 konut Bilecik Osmaneli, 100 konut Bilecik Pazaryeri, 121 konut. Bilecik İnhisar, 99 konut Bilecik Bayırköy, 80 konut Bilecik Bozüyük Dodurga olmak üzere 750 konut Bilecik’imize hemşehrilerimize hayırlı olsun. Arsa tespitlerini tamamladığımızda il merkezi ve diğer İlçelerimizde toplu konut sayımızı daha da artıracağız inşaAllah Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele.” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
söğütlü
15 gün önce

neden söğüt yok sayın vekıl ne yaptı söğüt halkı sana

BİLECİK
14 gün önce

Sayın vekilim neden bunca zaman toki için beklediniz 20 yıldır iktidarız diyorsunuz ama neden bu günlere beklediniz yoksa gider ayak oy toplamak içinmi beklediniz