Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BEKİR DEVELİ RÜZGAR GİBİ ESTİ

BEKİR DEVELİ RÜZGAR GİBİ ESTİ

ABONE OL
21.01.2016 10:44
BEKİR DEVELİ RÜZGAR GİBİ ESTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen kariyer sohbetleri kapsamında Bekir Develi ile Ünlü Mamüller adlı program Bilecik’li gençlerimizle buluştu.

bilecik haberleri

    Bilecik’e ayak basar basmaz ayağının tozuyla Bilecik Gençlik Merkezinde gençlerle hasbihal etmek için bir araya gelen Bekir Develi gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hasbihal programında hayata dair yaşanmışlıkları kendine has üslubuyla sahneledi.

   Gençlik Merkezinde düzenlenen hasbihal programının ardından Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapılan programa Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanlığı Uzman Yardımcısı Celalettin Arslan Gençlik Merkezi Müdür V. Hasan Kocatepe ve 1000’e yakın gencimiz katıldı.

bilecik haberleri

         Programa İl Müdürü Aslan Yıldız’ın açılış konuşması ile start verildi. Katılımcıları selamlayan İl Müdürü Yıldız konuşmasında;

    Ünlü mamüller programını sunmak üzere bugün burada bizlerle olan Sayın Bekir Develi Beyefendiyi aramızda görmekten;

   Kuruluş ve Kurtuluşun simge şehri Şeyh Edebali’ nin diyarı Ertuğrulgazi’nin sancağı olan Bilecik’imizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz diyen İl Müdürü Yıldız;

    Güzel bir söz vardır;

   Bir yıl sonrasını düşünüyorsanız tohum ekiniz, on yıl sonrasını düşünüyorsanız fidan dikiniz eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsanız insan yetiştiriniz.

     İşte bu anlamda Gençlik ve Spor Bakanlığı bir milletin en büyük gücünün donanımlı ve iyi yetişmiş gençliği olduğu düşüncesi ve gençliğe yapılan yatırımın geleceğimize yapılan yatırım olduğu inancıyla gençlerimize büyük yatırımlar yapmaktadır diyerek, geleceğimizin teminatı siz gençlerimizi yeni gençlik merkezimizin ve Spor İl Müdürlüğümüzün faaliyetlerine katılmaya davet ediyorum dedi.

   Programdan önce Bekir Develi’nin kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video, salonu dolduran davetlileri kahkahaya boğdu.  

bilecik haberleri

    Video gösteriminin ardından sahneye çıkan Bekir Develi salonu coşturdu. Anlattığı anılar ile hem güldürdü hem düşündürdü.

   Salonu dolduranlar arasında bulunan gençlere hiçbir zaman hayallerinden vazgeçmemelerini ve her türlü zorluğa rağmen mücadele etmelerini söyleyerek Bilecik’li gençlere veda etti.

   Bizlere bu anlamlı ve özel günü yaşatan başta Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğümüze, Sayın Bekir Develi’ye teşekkür ederken bizleri biran olsun yalnız bırakmayan ve programımıza katılarak salonu ağzına kadar dolduran tüm gençlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

 

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r