Memleket Partisi Bilecik
Başkan Şahin Ahmet Gürses’e Sahip Çıktı
Uğur Baklacı • 27 Temmuz 2021 17:07:08 
Başkan Şahin Ahmet Gürses’e Sahip Çıktı

Belediye Başkanı Semih Şahin, son günlerde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses hakkında yerel ve ulusal basında yer alan haber ve ifadelere ilişkin basın açıklaması yaptı.

“Seviye Olarak Oldukça Düşük Eleştirilerini Gördüm”

Açıklamasında, söz konusu haber ve ifadeleri kınadığını belirten Başkan Şahin, şunları kaydetti:

‘’Yerel basında son günlerde AKP yöneticilerinin talihsiz ve seviye olarak oldukça düşük eleştirilerini gördüm, çok değerli Başkan Yardımcım Ahmet Gürses ile ilgili olarak. Aslında bakarsanız bu seviyeye inip konuşmak istemezdim. Fakat bu tek adam, biat kültürünün siyasi anlayışında atanmış kişilerin, seçimle gelmiş, halkın iradesiyle başarılı bir ittifak sonucu alın teriyle seçilmiş bir başkana, söylenebilecek sözler değil ve bu tür sözleri en son söyleyebilecek tek adam biat kültürünün siyasi anlayışındaki atanmış kişilerin konuşması, bana bu açıklamayı yapma gereği verdi. Bir kere öncelikle bu biat kültüründekiler bu işten bir şey anlayamaz. Bilsinler ki Bilecik Belediyesin de, benim başkan olduğum Bilecik Belediyesin de, çaycısından başkan yardımcısına kadar herkes bir bireydir ve alnının teriyle burada çalışır. Benim çok başarılı bulduğum Sayın Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Gürses’e bu seviyesiz değerlendirmelerin hiçbirini kabul etmiyorum. Bir de seçilerek, alnının teriyle bir yere gelmiş birinin, biat kültürünün insanları bu konuda herhangi bir yorum bile yapamazlar.’’ dedi.

“İTTİFAK OLARAK İLK GÜNDEN BU YANA MÜKEMMEL BİR UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Açıklamasında; ‘’İttifak olarak ilk günden bu yana mükemmel bir uyum içinde çalışıyoruz’’ ifadelerini kullanan Başkan Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü:

‘’Biz aynı şekilde, başladığımız ilk günden bu yana gayet uyumlu ve verimli çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizim yaptığımız bu başarılarımız bu seviyesiz eleştirilere maruz kalamaz, dikkate de almayız zaten. Dikkat alınacak bir eleştiri olursa biz dikkate alırız. Ama biat kültürünün siyasi anlayışının mümkün değil yapıcı bir eleştiri yapması. Çünkü onlar, biat etmesi gereken kişinin talimatlarıyla ne gerekiyorsa onu yapan atanmış kişilerdir. O yüzden biz halkın iradesiyle seçilerek buraya gelmiş kişiler olarak bunu dikkate almayız. Yani bunun için de arada yerel basını kullanma seviyesizliğine devam ederlerse bunu hiç saymayacağım. Çünkü biz burada ciddi bir iş yapıyoruz. Halkın onayıyla ezici bir çoğunlukla seçimi aldık ve gerçekleştirdiğimiz mükemmel bir ittifakla onları eze eze yendiğimiz bir seçimin artık onlarda rafine olmasını bekliyoruz. Bunu hazmedemiyorlar. Lütfen bunu hazmetsinler önce.’’

“BİLECİK’E KATKI SUNMAK İSTİYORLARSA YAPICI ELEŞTİRİLERDE BULUNSUNLAR”

Açıklamasının sonunda Bilecik’e katkı sunmak istiyorlarsa yapıcı eleştirilerde bulunsunlar’’ sözlerine yer veren Başkan Şahin, ‘’Biat kültüründen uzaklaşabilirlerse, pek mümkün de görmüyorum ben. Bilecik’e katkıda bulunmak istiyorlarsa, yapıcı eleştirilerde bulunsunlar. Gecesini gündüzüne katıp çalışan, başarılı genç ve seçilmiş başkan yardımcıma hiçbirinin bir sözcük söyleme hakkı yoktur. Bu konuşma ya da beyanatım da son olacak. Çünkü bir daha bu seviyeye inip hiçbiriyle konuşmam. Ya seviyelerini yükseltecekler ya da susacaklar. Teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER..

12 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
misafir
11 ay önce

BAŞKANIM SÜPERSİN SANA YAKIŞIR BU KOLTUKLAR

Kartaliçe
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  misafir

Yalaka bankamatikçi seniii…kaç para alıyon bu işlere 😜😂

misafir
11 ay önce

yapıcı yazıorum kayı anıtı ne oldu ne zaman yerine koyulacak.

Deliormanli
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  misafir

O konuları açma arkadaşım daha yapıcı seyler sor..

Ev sahibi
11 ay önce

Adamsın başkanım.

AL BİRİNİ VUR DİGERİNE....
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Ev sahibi

Bahçeli evlerde var rabia anıtı alın evinizin önüne oyun her aşam sabah yatın kalın :))))

Kenan
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  AL BİRİNİ VUR DİGERİNE....

Sana batıyor demekki..bende oradayım .. adresini yazarsan bu konuda konuşmak isterdim sizinle…

Demirci
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  AL BİRİNİ VUR DİGERİNE....

Akşam buluşalım bu konu hakkında konuşalım mı ne dersin…

Bilecik11
11 ay önce

Bilecik halkı şehri daha modern bir kent haline getirecek projeler bekliyo hala.

Deliormanli
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Bilecik11

Söyle diyecekler 5 yıl yetmedi bi 5 yıl daha bizi seçin bu sefer kesin yapacağız bu sefer 😂😂

Arkadaş
11 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Bilecik11

Bidahaki 5 yılda o şimdi karıştırma oraları 😜😂

Deliormanli
11 ay önce

Semih başkan Cumhurbaşkanı na karşı saygıya davet ediyorum…halkın seçtiği birine sizde saygı gösteriniz…saygı görmek istiyorsanız…..diliniz ! sizden olmayana karşı geldiğinizden bu yana nefret kusuyor… insanları bu diliniz kutuplaştırıyor…