Memleket Partisi Bilecik
Başhekim Özdemir, göreve başladı
Ali Osman Çelikal • 6 Ağustos 2021 11:09:26 
Başhekim Özdemir, göreve başladı

Osmaneli Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimliğine Uzman Dr. Kamil Özdemir atandı.

 

Osmaneli Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimi Güliz Özyaşar’ın Başhekimlik görevinden ayrılarak İznik Devlet Hastanesine geçmesiyle birlikte boşalan başhekimlik görevine Göğüs Hastalıkları Uzman Dr. Kamil Özdemir atandı.

Göreve başlayan Başhekim Özdemir, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalışacaklarını belirterek “Amacımız sağlıkta kaliteden ödün vermeden vatandaşa sağlıklı bir hizmet sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini de en yüksek seviyeye çıkarmaktır” dedi.

Eskişehir de ve Bilecik’te başarılı çalışmalara imza atan Uzman Dr. Özdemir, Osmaneli’de de aynı şekilde çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

6 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
10 ay önce

Personel çok kaba, ilgisiz , kibirli , ters .. Başhekim umarım ilk önce hastalara yönelik kötü muamele şikayetlerini inceler. Ben iğne olurken örtü vermediler , montumu kullanmak zorunda kaldım. Hemşire covid aşımı oturduğu yerden yapmaya kalktı, boyu benden kısa olunca zorlandı, canımı o kadar yaktı ki ömrümde ilk kez bir iğne olurken çığlık attım.. Soru soruyorsun boka bakar gibi bakıp kafa çeviriyorlar.. Allah şahit ilk defa böyle hastane gördüm ; yani tek tük bu tarz insanlarla karşılaşırızda , hepsi böyle olanı ilk kez gördüm.. Çok büyük hayal kırıklığı , bunların hepsi öğrenimli insanlar … Başarılar dilerim yeni görevinizde ve umarım fark yaratırsınız…

Hilmi Kaya
10 ay önce

Hayırlı olsun .başarılar dilerim. Başhekimim .

SÜLEYMAN YUMRUKAYA
10 ay önce

ALLAH HAYIRLI UĞURLU EYLESİN İNŞALLAH BAŞARILAR DİLİYORUM KAMİL HOCAMA

Bir garip yolcu
10 ay önce

Hayırlı olsun Allah kolaylıklar Ihsan etsin inşallah

Murvet akkaya
10 ay önce

Kamil hocam hayırlı olsun cok sevindim.sizin gibi doktor görmedim.allah sizden razı olsun.

Ayla Ercan
10 ay önce

Osmaneli için cok sevindim