Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Bayırbucak Türkmenlerine 2 Tır Yardım

Bayırbucak Türkmenlerine 2 Tır Yardım

ABONE OL
27.01.2016 22:33
Bayırbucak Türkmenlerine 2 Tır Yardım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Merkez ve Söğüt İlçesinden toplanan giyecek ve gıda malzemeleri Ak Parti  Sosyal Politikalar Başkanlığınca başlatılan kampanya kapsamında Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere iki tır ile yola çıkarıldı.

bilecik haberleri

AK Parti Bilecik İl Başkanı Kadir Bayrak, İlim yayma cemiyeti önünde düzenlenen törende, “Bu kampanya da Salih Kaya hocamızın çok doğru bir tespiti ile, ensar ruhuyla, yarışma bilinciyle bu kampanyamıza destek veren bütün Bilecikli hemşehrilerimize sizler aracılığı ile teşekkür ediyorum” dedi.

bilecik haberleri

İl genelinde toplanan yardımların 2 tıra yüklendiğini belirten Bayrak, “Bu kampanyanın yürütülmesinde sorumluluğunu üstlenen Sosyal politkalar başkanımız Salih kaya hocamız başta olmak üzere bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Bilecik belediye başkanımız, Bozüyük belediye başkanımız ve bütün belediye başkanlarımıza, yardımların paketlenmesinde gün boyu çalışan hanım kardeşlerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, onların teşkilap mesuplarına, merkez ilçe yönetimimize, söğüt ilçe başkanlığımıza, diğer bütün ilçe başkanlıklarımıza ve bu kampanyada emeği geçen, yurdunu bize açan İlim yayma Cemiyeti’nin yöneticilerine ve bütün hemşehrilerimize birkez daha aracılığınız ile teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin. Az önce de söylediğim gibi inşallah tırlarımız da kazasız ve belasız bir şekilde oradaki kardeşlerimize bu yardımlarımızı ulaştırsın. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan duanın ardından içerisinde gıda ve giyim malzemelerinin bulunduğu 2 tır Suriye’ye uğurlandı.

bilecik haberleribilecik haberleri
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r