Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8211
EURO
10,3373
ALTIN
497,43
BIST
1.392

6 Eylül 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 6 Eylül 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

6 Eylül 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

NACİ KÜÇÜK

Serhat Küçük ve Naci Küçük’ün babası NACİ KÜÇÜK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Toki Kurtuluş camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KEMAL BODALOV

İslam ve Raime Bodalov’un oğlu Emniyet Müdürlüğü personeli, çarşı ve mahalle bekçisi KEMAL BODALOV vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Elmabahçe köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

ŞÜKRAN SÜMER

Camiş madencilikten emekli, Edebali Anaokulu sahibi Özgür Güzel’in ve Tijen Güzel’in annesi, Nuri Can Arslan, Sibel Arslan ve Duru Güzel’in babaannesi ŞÜKRAN SÜMER vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İmam Hatip camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KAYNAK: BİLECİK BELEDİYESİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.