Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,6431
EURO
10,1276
ALTIN
491,43
BIST
1.407

5 Mayıs 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 5 Mayıs 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

5 Mayıs 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

ÜMRİYE DEMİREL

Rafet Demirel ve Müftülükten emekli Saffet Demirel’in anneleri, Mehmet Demirel ve İşkurda çalışan Samet Demirel’in babaanneleri ÜMRİYE DEMİREL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çavuşköyde defnedeilecektir.

Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

YAŞAR YILDIRIM

Bilecik Eltaş ve İmgetaş sahiplerinden Mustafa ve Selami Yıldırım’ın kardeşleri, Ersoy ve Ebru Yıldırım’ın babaları, Nurkadın Yıldırım’ın eşi YAŞAR YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenipazar Tohumlar köyünde defnedilecektir.

Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

YAŞAR GİDER

Şafiye Öztürk, Bahar Kahraman ve Tülay Yenice’nin babaları, Berk, Barış Öztürk ve Sezin Kahraman’ın dedeleri, Bilecik esnaflarından İlhan Öztürk, Sağlık müdürlüğünde çalışan Serdar Kahraman ve Orhan Yenice’nin kayınpederleri Eski Bilecik sinema işletmecisi YAŞAR GİDER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çakırpınar köyünde defnedilecektir.

Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

MEHMET İNAN

Dilek, Yıldız, İdris, Ali, Osman İnan’ın babaları, Süleyman, Recep, Adem, Ahmet İnan, Hasine Uyar ve Makbule Filoğlu’nun kardeşleri, MEHMET İNAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilecektir.

Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KAYNAK: BİLECİK BELEDİYESİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.