Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,6538
EURO
10,1615
ALTIN
493,75
BIST
1.416

4 Eylül 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 4 Eylül 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

4 Eylül 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

EMİNE KAPLAN

Alaattin Kaplan ve Selahattin Kaplan’ın annesi, Akif Sağlam ve Haşim Varol’un kayınvalidesi, Yüksel Kaplan’ın babaannesi, Özgür Varol ve Gökhan Sağlam’ın anneannesi EMİNE KAPLAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gülümbe Yunuslar camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

İSLAM PAŞA

Nazliye Paşa’nın eşi, TEDAŞ’tan emekli Mehmet Paşa, Zühre Ermiş, Raymiye Yılmaz’ın babası, Meltem, Mehtap, Melike Paşa, Nefise, Murat Ermiş, Ebru, Eray, Koray Yılmaz’ın dedesi, Orman İşletme Müdürlüğü’nden emekli İSLAM PAŞA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

ALİ USLU

Ergün Uslu’nun babası, Naide Erkaya, Nayle Zafer, Zülfüye Saray ve Merhum Mustafa Uslu’nun kardeşi ALİ USLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyenler için saat 12.00’da Atatürk Parkı’ndan Deresakarı köyüne araç kaldırılacaktır. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KADİR KURTULMUŞ

Bilecik Esnaflarından Merhum Halil İbrahim Kurtulmuş ve Hatice Kurtulmuş’un oğlu, Ramazan Kurtulmuş, Şükriye Kurtulmuş, Merhum Fethiye Kurt, Lütfiye Göçdü ve Şükriye Akkerman’ın kardeşi, Tülay Kurtulmuş’un eşi, Emircan, İbrahim, Ahmet Eren ve Yusuf Kerem’in babası KADİR KURTULMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayabeli köyüne defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KAYNAK: BİLECİK BELEDİYESİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.