Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
360 DERECE GÖRÜNTÜ ALIM TEKNOLOJİSİ UYGULANACAK

360 DERECE GÖRÜNTÜ ALIM TEKNOLOJİSİ UYGULANACAK

ABONE OL
23.11.2015 16:07
360 DERECE GÖRÜNTÜ ALIM TEKNOLOJİSİ UYGULANACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Belediyesi daha sağlıklı bir kent rehberinin oluşturulması, vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla 360 Derece Görüntü Alımı Teknolojisi Projesi’ni hayata geçiriyor.

360 Derece Görüntü Alımı 1 (1)

Araç üzerine monte edilen, gelişmiş bir kamera ve konumlandırma düzeneği bulunan sistem, Bozüyük’ün 9 mahallesini gezerek veri depolayacak. Toplanan verilerle Bozüyük’ün bütün sistemi dijital olara bilgisayar ortamına yüklenecek.

360 Derece Görüntü Alımı 6

Elde edilen veriler resmi Belediye internet sitesine yüklenerek hem birebir doğru olarak kent rehberi oluşturulacak hem de vatandaşlar internet ortamında belediyeye gelmeden, emlak ve imar durumlarının kontrolünü birebir görüntülü olarak sorgulayabilecekler. Özellikle İmar Müdürlüğü ile Tahakkuk Şefliği’nin ağırlıklı olarak kullanacağı sistem ile işlerin hızlandırılması, vatandaşlara daha doğru ve sağlıklı bilgi aktarılması hedefleniyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • yasemin

    bunu yapıcaksınız tamam güzelde birde ilçemizin emniyeti açısından mobeseler yaptırsanız ya lazım olunca ya çalışmıyor ya o tarafa bakan yok deniliyor ne kadar ilgisizlik koskaca belediyenin kamerası kapalımı olurmuş ya


HIZLI YORUM YAP

300x250r