Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

28 Temmuz 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 28 Temmuz 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

28 Temmuz 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

MÜNEVVER DEMİR

Emin Demir, Sezai Demir, Recai Demir ve Necati Demir’in annesi MÜNEVVER DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan Kayabeli köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

İSMAİL DÖNMEZ

Halil Dönmez ve Cevahir Dönmez’in oğlu, İhsan Dönmez’in abisi, Semra Dönmez’in eşi, Şeyma Dönmez ve Şeyda Dönmez’in babası Emekli Polis İSMAİL DÖNMEZ vefat etmiştir. Vezirhan merkez camisinden kaldırılarak Vezirhan belde mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

EMİNE BADAK

Merhum Hüseyin Badak’ın eşi, Nermin Boduroğlu, Asım Badak ve Ergül Bolu’nun annesi Küre Köyünden EMİNE BADAK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KAYNAK: BİLECİK BELEDİYESİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.