Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,2567
EURO
10,7821
ALTIN
525,76
BIST
1.410

24 Ocak 2017 Tarihli Vefat Bilgileri

24 Ocak 2017 Tarihli Vefat Bilgileri

HEDİYE AKKAYA

Bayırköy beldesinden merhum Osman Akkaya’nın eşi, Cafer Akkaya, Önder Akkaya ve Ticaret ve Sanayi odasından emekli Mehmet Akkaya’nın anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bayırköy Camii’n den kaldırılarak Belde Mezarlığı’na defnedilecektir.


FETHİYE KURT

İl Özel İdarede çalışan Ayhan Kurt, İsmail Kurt ve Sevgi evlerinde çalışan Zeliha Dinçer’in anneleri, Mehmet Dinçer’in kayınvalidesi, Ramazan Kurtulmuş, Kadir Kurtulmuş ve Şükrü Kurtulmuş’un ablaları, pazarcı esnaflarından  vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Vezirhan Kayabeli Camii’n den kaldırılarak Kayabeli Mezarlığı’na defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyenler için saat 15:00 de Kültür Sitesi üzerinden araç kaldırılacaktır.


MEHMET KIVRAK

Merhum Ali Kıvrak’ın oğlu, Vezirhan Yörsan Tesislerinde çalışan Ahmet Kıvrak’ın babası, İhsan Özekmek’in bacanağı, İhsan Yalçın ve Hasan Hüseyin Yalçın’ın enişteleri, Devlet Demiryollarından emekli  vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon Camii’n den kaldırılarak İstasyon Mezarlığı’na defnedilecektir.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.