17 Aralık 2021 Tarihli Vefat Bilgileri | Bilecik HaberBilecik Haber

28 Ocak 2022 - 20:09

17 Aralık 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 17 Aralık 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

17 Aralık 2021 Tarihli Vefat Bilgileri
Son Güncelleme :

17 Aralık 2021 - 13:03

ZERHA UYSAL

Merhum Hasan Uysal’ın eşi, Ali Uysal, Necmiye Kayıkçı ve Merhum Mehmet Uysal’ın annesi, Silkar Madencilikte çalışan Engin Uysal, Seranit fabrikasında çalışan Erkan Uysal ve Ersin Uysal’ın babaanneleri ZERHA UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarya köy mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

CEMALETTİN CEYLAN

Seher Ceylan’ın eşi, Muammer ve Muharrem Ceylan’ın babaları CEMALETTİN CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

ALİ ÇETİNKAYA

Taşçılar köyünden Neşadet Çetinkaya’nın eşi, Alirıza Çetinkaya, Hanife Öznar ve Rukiye Bağırkan’ın babası ALİ ÇETİNKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Taşçılar köyünde defnedilecektir. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

HACER ENGİN

Merhum Muhterem Engin’in eşi, Hüseyin, Halil Engin ve Suna Kaya’nın annesi HACER ENGİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kapaklı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyenler için saat 11.00’de İstasyon Nesrin Ergen parkından araç kaldırılacaktır. Bilecik Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

MÜZEYYEN ARABACI

Mehmet Arabacı’nın annesi MÜZEYYEN ARABACI vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Vezirhan Yeni Camisinden kaldırılacaktır. Bilecik Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.