Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,4754
EURO
10,0604
ALTIN
493,49
BIST
1.414

13 Temmuz 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik 13 Temmuz 2021 tarihli vefat bilgileri yer alır. Bilecik Haber sayfamızda diğer güncel vefat haberlerini bulabilirsiniz..

13 Temmuz 2021 Tarihli Vefat Bilgileri

ŞERİFE DÜNDAR

Ali Osman Dündar’ın eşi, Sevim ve Muhittin Dündar’ın annesi, Allattin Eren, Mehmet Efe ve Nazmiye Bağcı’nın ablası ŞERİFE DÜNDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak Çukurören köy mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

HASAN ŞAHİN

Ramazan Bingöl, Mehmet Çay, Recep İnce ve Özgür Yanık’ın kayınpederleri HASAN ŞAHİN vefat etmiştir. Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

KEMAL ÜLKÜ

Ayvacık köyünden Arif Ülkü ve Recep Ülkü’nün babası, Faruk Ülkü, Hüseyin Ülkü, Feridun Ülkü ve Arzu Gürel’in dedesi Emekli İmam KEMAL ÜLKÜ vefat etmiştir. Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

ALİ ÖNER

Metin Öner, Mükerrem Öner ve Kamile Azgar’ın babası ALİ ÖNER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.